Květen 2007


Piráti 1

17. května 2007 v 14:59

Piráti 3

17. května 2007 v 14:38

Keira a její videa

17. května 2007 v 13:47


Piráti 2

16. května 2007 v 19:36 Fotky z filmů

Fotky 1

16. května 2007 v 19:34
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Keira Knightley and Orlando Bloom
Keira Knightley (left) and Orlando Bloom at the European premiere of 'Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest'. Picture / ReutersOrlando Bloom at the US premiere of Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest at Disneyland, California<br>©2006 Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved. Photograph: Frazer Harrison/ image.net/Getty Images for BVI.
Orlando Bloom at the US premiere of Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest at Disneyland, California<br>©2006 Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved. Photograph: Frazer Harrison/ image.net/Getty Images for BVI.Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuAnimace z filmů 2

3. května 2007 v 23:02 Animace

Keira - animace


Drby o Keiře

3. května 2007 v 22:52 Rozhovory a články o ní

Drby o Keiře Knightley

Ve třech letech si řekla o agenta. Sice nevěděla, kdo to agent je, ale rodiče měli agenta, tak ho chtěla taky.

Je dyslektička.

Strašně jí štvalo, že ve filmu Blafuj jako Beckham muselo její družstvo prohrát a dokonce přemlouvala režisérku, aby to změnila.

Výroky

"Moje oblíbená scéna z Pirátů je ta, kdy jsem sama na ostrově s kapitánem Sparrowem. Proč? Přece kvůli tomu, že můžu tvrdit, že jsem byla na opuštěném ostrově s Johnnym Deppem."

"Prvních pár minut se v korzetu cítíte fantasticky. Máte vosí pas a fantastický dekolt, ale pak začnete mít problémy s nedostatkem kyslíku."

"Dělalo mi poněkud problém hrát před modrým plátnem, neboť pozadí vytvořili až později trikoví animátoři. Na druhou stranu mě moc bavilo mířit a střílet z filmové pistolky."

S Lindsay v náručí?

3. května 2007 v 22:50 Rozhovory a články o ní

Lindsay Lohan & Keira Knightley: Líbej mě!


Keira Knightley
Americká herecká hvězdička Lindsay Lohan (20) si na chvíli bude muset odříct divoké dovádění na večírcích. Čeká ji totiž náročná role. V chystaném filmu o americkém básníku Dylanu Thomasovi si zahraje milenku další hollywoodské krásky Keiry Knightey (21).
Film je o skutečné události, kdy do domu Dylana Thomase a jeho manželky vtrhne přítelkyně z dětství Vera Philips (Keira Knightley) ozbrojená samopalem a ručním granátem. Podle scénáře spolu obě herečky mají mít vášnivý lesbický vztah.
Lindsay Lohan (vpravo) už trénuje na svou novou roli s Rumer, dcerou Bruce Willise…

Fotka-Dost hustá

3. května 2007 v 22:49 Fotky Keiry

Keira Knightley


Anorektyčka?

3. května 2007 v 22:47 Rozhovory a články o ní

Keira Knightley na pláži s přítelem

Není to tak dávno, co na londýnské premiéře filmu Piráti z Karibiku herečka Keira Knightley vyděsila všechny přítomné svou kostnatou postavou. Před pár dny vyfotili paparazzi Keiru na pláži s přítelem Rupertem Friendem a zdá se, že je ještě vyzáblejší! Jednadvacetiletá Kiera tak opět musí čelit nařčení, že trpí anorexií. To ale herečka zásadně odmítá.
"Mám hodně zkušeností s touto nemocí, moje babička i prababička anorexií trpěly, měla jsem i spoustu spolužáků ve škole, které se s ní potýkaly. Vím, že je to věc, která by se neměla brát na lehkou vahu... Ale jsem si naprosto jistá, že já jí netrpím," prohlašuje hubená kráska.
A aby dokázala pravdivost svých slov, dodává: "Nepatřím k lidem, kteří chodí každé ráno běhat deset kilometrů. Raději se nacpu hromadou těstovin nebo čímkoliv jiným, co mi dodá šťastnou náladu. Večer vypiju klidně i půl láhve vína. Kašlu to. Máme jeden život, tak si ho musíme užít," tvrdí Keira v interview pro magazín Elle. Kdo ale viděl hereččiny nejnovější fotografie, jen stěží může jejím slovům uvěřit...
Keira Knightley na londýnské premiéře filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Keira Knightley na londýnské premiéře filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Keira Knightley na londýnské premiéře filmu Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

Nebude hrát ve 4 Pirátů?

3. května 2007 v 22:47 Rozhovory a články o ní

Čtvrtý díl Pirátů bez Keiry Knightley

Keira Knightley už má dost moře, lodí i pirátů. Oznámila, že s ní filmaři v dalším pokračování Pirátů z Karibiku rozhodně nemají počítat. V roli Elizabeth Swannové právě dokončuje natáčení třetích Pirátů s podtitulem Na konci světa. Producenti už ale spřádají plány na čtverku, s níž nechce mít Keira nic společného. Johnny Depp na druhou stranu svoji účast již potvrdil.
foto: Keira Knightley a Orlando Bloom
"Hraju Elizabeth od sedmnácti let. A teď je mi jednadvacet. Ráda bych dělala naprosto jiné věci. A abych byla upřímná, Piráti mě dost brzdí," citoval herečku britský deník The Sun. Keira se údajně nenechá zlákat, ani desetimiliónovým honorářem, který ji producenti nabízí.
Hlavní hrdina série Johnny Depp naopak prohlásil, že si pirátského kapitána Jacka Sparrowa zahraje klidně ještě i desetkrát. "Můžu ho hrát znovu a znovu. Jack mi skutečně přirostl k srdci, takže by mi bylo docela smutno, kdybych se s ním musel rozloučit," řekl Johnny ke třetímu pokračování Pirátů.
zdroj: novinky.cz

Fotky Keiřičky

3. května 2007 v 22:46 Fotky Keiry
terkax.sblog.cz