Užívá si bez přítele

13. dubna 2007 v 19:14 |  Rozhovory a články o ní

Keira Knightley si užívá bez přítele

Keira KnightleyKeira Knightley
Keira Knightley a její bývalý James Dornan
19.8.2005
Britská herečka Keira Knightley (20) rázně popřela zvěsti, že by se trápila a měla zlomené srdce po nedávném rozchodu s přítelem. Naopak je prý šťastná, že je zase volná a bez závazků.
Kráska stříbrného plátna, známá třeba z filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly, chodila dva roky až do začátku srpna s modelem a příležitostným hercem Jamesem Dornanem.
Keira, kterou lidé z branže pokládají za jednu z nejhezčích mladých tváří britského filmu a která je také na seznamu nejžádanějších hvězd Hollywoodu, prohlásila, že nestojí o to, aby mermomocí hledala nový románek a hnala se do nového vztahu.

"Předpokládala jsem, že mě to sebere, ale všechno je to hloupost. Jsem šťastná, jaká jsem. Jsem sama a nic nehledám. Mám spoustu kamarádů, s nimiž mohu být," řekla Keira agentuře WENN.
Právě přátelům vzdala Knightley nedávno hold, když prohlásila, že jsou to právě oni, kdo jí pomáhají zůstat oběma nohama pevně na zemi, aby se z hereckého úspěchu nezbláznila a aby jí sláva nestoupla do hlavy. Už loni, když jí bylo devatenáct, Keiru zvolily čtenářky amerického magazínu New Woman nejúžasnější světovou celebritou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama