Keira není spokojena se svým pozadím!

10. dubna 2007 v 20:55 |  Rozhovory a články o ní

Keiře se nelíbí vlastní zadek.

Keiře Knightleyové se nelíbí vlastní zadek

Zvětšit obrázekKeira bude mít filmovou dvojnici.
Britská herečka Keira Knightleyová je nespokojená se svým pozadím. Proto bude v nahých scénách svého nového snímku Domino nahrazena dublérkou, která se před kamerou nemusí vůbec za nic stydět. Informoval o tom internetový server Big News.
10.2. 2005 13:51
LONDÝN - Keira má hrát roli modelky, která ukončila svou kariéru, aby mohla pronásledovat kriminální živly. Scénář jí nařizuje, aby se v jedné sekvenci vysvlékla. Jakožto striptérka má totiž větší šanci proniknout do zločinecké sítě.
Jenže herečce se nepozdává její zadek, proto uspořádala konkurz, při němž byla vybrána její dvojnice. Stala se jí osmadvacetiletá Roberta Lorinceová, která pochází z Rumunska. V minulosti působila jako baletka, pak pracovala v Lidu v Las Vegas.
Devatenáctiletá Keira svou volbu vysvětlila tím, že svůj zadek nepovažuje za vzhledný. "Provedli jsme výběr a všechny měly fantastická pozadí, takže není důvod, proč bych měla to své ukazovat na plátně. Není tak pěkně zaoblené," uvedla herečka. Roberta za obnažení svých partií bude denně dostávat 550 liber (asi 24 tisíc korun).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama