Duben 2007

Fota 1

24. dubna 2007 v 17:42 Fotky Keiry
Během tiskové konference na 37.MFF Karlovy Vary

Během tiskové konference na 37. MFF Karlovy Vary

S Jiřím Bartoškou, Orlou Brady a Benem Chaplinem na 37.MFF Karlovy Vary

Na 37.MFF Karlovy Vary


Fota

24. dubna 2007 v 14:44 Fotky Keiry

FOTKY

Keira Knightley
Keira KnightleyKeira KnightleyKeira Knightley
Keira KnightleyKeira Knightley
Keira Knightley
Keira Knightley
Keira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira KnightleyKeira Knightley
Jsem v soutěži o NEJ BLOG tak ploším hlasujte

24. dubna 2007 v 14:27
Ahojky návštěvníci mého Blogu!Jsem v soutěži o NEJ BLOG,tak mi posílejte hlasíky na :
www.klaraa.blog.cz

Kiss

23. dubna 2007 v 19:30 Animace
cette... a auser embrasser mon cheri?!

Další fotky

23. dubna 2007 v 19:27 Fotky Keiry

FOTKY KEIRY:

Foto 3122_3.3192366653916E+17.jpg - Keira Knightley 01


Fotky 6

17. dubna 2007 v 20:55 Fotky Keiry
Fotečky super herečky:

Fotky 5

17. dubna 2007 v 20:49 Fotky Keiry
FOTKY KEIRY KNIGHTLEY:

Fotky 4

17. dubna 2007 v 20:47 Fotky Keiry
Fotkyyyyyy
Piráti z Karibiku 2
Keira Knightley
Keira Knightley

Fotky 3

17. dubna 2007 v 20:38 Fotky Keiry
Fotečky Keiry:
____________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________

Fotky 2

14. dubna 2007 v 22:05 Fotky Keiry
Fotečky Keiry:

V Londýně s Rupertem Friendem

14. dubna 2007 v 21:49

Keira Knightley s přítelem v Londýně


Posedlá botama

14. dubna 2007 v 21:44 Rozhovory a články o ní

Britská filmová kráska Keira Knightley (20) je naprosto posedlá botami.

Britská filmová kráska Keira Knightley (20) je naprosto posedlá botami.

Ty si kupuje nejen proto, aby je nosila, ale často jí stačí se na ně jen dívat.

Herečka známá z filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly, kupuje i modely, které jsou třeba o několik čísel menší či větší, než sama nosí, takže je vůbec nepotřebuje. Bot má údajně tolik, že je nemůže unosit ani do konce života.

"Mám dokonce i takové, které z krabic ani nevybaluji. Mám boty, co mi nejsou. Dívám se na ně a říkám si, že to vůbec není důležité, neboť jsou krásné a je radost na ně pohledět," prozradila Keira.

Keiru Knightley mnoho lidí z filmové branže pokládá za jednu z nejhezčích mladých tváří britského filmu. Je také na takzvaném áčkovém seznamu nejžádanějších hvězd Hollywoodu.

Fotky Keiry bez make-upu

14. dubna 2007 v 21:43 Bez make-upu

Keira Knightley v Londýně


Životopis2

14. dubna 2007 v 21:37 O Keiře

Keira Knightley

KEIRA KNIGHTLEY - ELIZABETH SWAN, ODVÁŽNÁ DCERA GUVERNÉRA
Keiru Knightley jsme ve filmu mohli vidět jako Elizabeth Swanovou, dceru guvernéra toužící odhalit tajemství pirátského života.
Jaká je Elizabeth Swanová to z filmu můžeme lehko usoudit. Co však Keira? Jak se dostala ke slávě? Kdo je ta prostá herečka s krásnou tváří?
Přečtěte si její životopis, ať víte víc!
Životopis:
Keira Knightleyová se narodila 26. března roku 1985 v Teddingtonu ve Velké Británii. Původně se jmenovala Kiera, ale Keira se přece jenom lépe čte a vyslovuje. Herecké předpoklady měla už od narození, protože její otec Will hrál v divadle a v televizi a matka Sharman hrála až těsně do jejího narození. Už od mala chtěla být herečkou a toužila mít vlastního agenta. Bohužel trpěla dyslexií, ale za pomoci své matky se jí tento handicap podařilo překonat. Její agent, kterého jí nakonec rodiče pořídili jí už v sedmi letech zařídil první setkání s kamerou. A to v televizním filmu ROYAL CELEBRATION. Podle nařízení rodičů však směla hrát pouze o prázdninách, aby neflákala školu. Ale i tak získavala další praxi v televizi.

Ve čtrnácti přišla role, která ji měla vynést do výšin. George Lucas se totiž rozhodl, že je ten správný čas znovu vzkřísit dávnou filmovou legendu a rozhodl se natočit první epizodu svého intergalagtického eposu. HVĚZDNÉ VÁLKY: EPIZODA I - SKRYTÁ HROZBA. Avšak role Keiru nikam nevynesla. Proč? Protože díky vysoké podobnosti s hlavní hvězdou Natalií Portman si zahrála její dvojnici, která ji má chránit v případě napadení. Megastart se tedy odložil až na později. A to do filmu BLAFUJ JAKO BECKHAM, kde si zahrála jednu z kamarádek hlavní hrdinky. Film se setkal s velkým úspěchem hlavně na britských ostrovech, ale ani svět tuto sportovní komedii nepřijal vlažně. A už vůbec ne vlažně ji přijala silnější polovina lidstva, kteří se do Keiry zbláznili. Hvězda byla na světě. Pak přišel režisér Richard Curtis, který ji obsadil do další romantické komedie LÁSKA NEBESKÁ, kde si zahrála po boku Colin Firtha, či Hugha Granta.

Ale nejmasovější úspěch pro ni připravil megaloman z největších. Producent Jerry Bruckheimer se rozhodl vzkřísit námořní dobrodružství a z pod režijní taktovky Gorea Verbinského sjel jeden z nejvýdělečnějších popcornových spektláků poslední doby. Keira zde byla obklopena filmovými lamači srdcí třech generací - Geoffreyim Rushem, Johnnym Deppem a Orlandem Bloomem. Spolupráce s Jerrym Bruckheimerem vyšla a tak si zahraje i v jeho dalším produkčním počinu KRÁL ARTUŠ. Můžeme tedy doufat, že Antoine Fuqua bude mít stejné štěstí jako Gore Verbinski. Ale tím pro Keiru práce nekončí; po boku Adriena Brodyho by se měla objevit v dramatu THE JACKET a s Judem Lawem v historickém dramatu TULIP FEVER režiséra Johnna Maddena.

I když je ještě víceméně teenager, tak má za sebou několik opravdu kasovních úspěchů. Ale i přesto žije doma s rodiči a bratrem a prozatím si neosvojila hvězdné manýry některých jejích hereckých kolegů. Můžeme jenom doufat, že jí to vydrží.

Keira bosa

14. dubna 2007 v 21:36 Rozhovory a články o ní

Keira ťape Londýnem bosky!

Také ve věčně deštivém Londýně uhodily letos nevídaná vedra.Dokonce taková,že Keira (21) vyrazila do ulic velkoměsta naboso.Tvrdí,že je to příjemnější.A světe div se,i karibská pirátka má po procházce po městském asfaltu nohy stejně zaneřázené jako každá jiná smrtelnice!Takže Keiro,mazej do sprchy!:o)

Keiřin životopis

14. dubna 2007 v 21:19 O Keiře
Životopis Keiry Knightley

Keira Knightley

Herečka

Datum narození: 26.03.1985 Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie Znamení: Beran

Životopis: [editovat životopis Keira Knightley] Je dcerou herce Willa Knightleyho a divadelní autorky Sharman Macdonaldové (její hru Zimní host zfilmoval Alan Rickman). Herectví se věnuje od dětství. Knightleyové byli pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleye a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Ruperta Gravese.

Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (r. G. Chadhaová) získala Cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.

Ztělesnila postavu Lary v nové TV verzi Doktora Živaga a v Hollywoodu se prosadila úlohou guvernérovy dcery Elizabeth Swann v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (2003, r. G. Verbinski). Účinkovala v krátkých filmech Deflation (2001, Splasknutí; r. Roger Ashton-Griffiths) a New Year's Eve (2002, Silvestr; r. Colin Spector). Byla oficiálním hostem MFF v Karlových Varech 2002.

Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů.

Jako Jackie Price zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací kazajka (The Jacket), kde si zahrála po boku Adriena Brodyho. Keira Knightleyová četla scénář Svěrací kazajky když v Dublinu točila roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu producenta Jerry Bruckheimera Král Artuš: "Byl to vzrušující, kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala," vzpomíná Knightleyová, která se stala hvězdou filmového plátna po rolích ve filmech Blafuj jako Beckham nebo Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly:. "Ostatní scénáře, které jsem v té době dostala, byly různé variace na to samé: na pěknou, mírně nervózní Bitku, ale role Jackie je role raněné postavy, která potká muže potýkajícího se s traumatem. Není obvyklé, že by se ve filmech objevovali lidé, kteří jsou uprostřed nějakého sebezničujícího procesu."

Když měla Knightleyová den volna z natáčení Krále Artuše, přestože zrovna bojovala s nepříjemnou otravou jídlem, odjela do Londýna na schůzku s Mayburym a producenty, aby si promluvili o Svěrací kazajce. Zjistila ale, že se jedná o pracovní oběd: "Celou dobu jsem se snažila nezačít zvracet na lidi, se kterými jsem toužila pracovat na dalším filmu," říká herečka.

Mayburyho slova tenkrát jen málo pomáhala Knightleyové od pocitu nevolnosti: "Řekl mi, že si nemyslí, že bych se na roli hodila, a že mě nechce," říká Knightleyová, "V tu chvíli jsem neměla co ztratit. Pokud by mi tu roli nedal, znamenalo by to, že se dalších dvacet let budu mučit v korzetech. Požádala jsem ho, jestli mu můžu kousek přečíst. Souhlasil, a slíbil, že jestli jsem odhodlaná roli přijmout, že mě vezme. Přečetla jsem mu svou roli, měl ke mně pár poznámek, a pak mi dal své telefonní číslo a práci mi nabídl."

Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla nominována na Oscara a zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. (režie Joe Wright). Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonyho Scotta, Domino.

Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabeth Swann ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Stejně jako v Pirátech z Karibiku: Prokletí černé perly se zde po jejim boku objevil Johnny Depp a Orlando Bloom. V současné době natáčí již třetí pokračování. Během přestávky při natáčení druhého a třetího dílu Pirátů z Karibiku odletěla do západní Evropy, kde natočila romantické drama Silk a další snímek Joea Wrighta Atonement.

Filmíky ve kterých hrála

14. dubna 2007 v 16:40 Filmografie
FILMOGRAFIE
2008Best Time of Our Lives, The ...Vera
2007Atonement ...Cecilia Tallis
2006Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest) ...Elizabeth Swann
2005Domino (Domino) ...Domino Harvey
2005Svěrací Kazajka (Jacket, The) ...Jackie
2005Stories of Lost Souls ...Leah (segment New Year's Eve)
2005Pýcha a předsudek (Pride & Prejudice) ...Elizabeth
2004Král Artuš (King Arthur) ...Guinevere
2004Starz Special: On the Set of 'King Arthur' ...Guinevere
2003Láska nebeská (Love Actually) ...Juliet
2003Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) ...Elizabeth Swann
2003Pirates of the Caribbean ...Narrator
2002Doktor Živago (Doctor Zhivago) ...Lara Antipova (neAf© Guishar)
2002Seasons Alter, The ...Helena
2002Blafuj jako Beckham (Bend It Like Beckham) ...Juliette 'Jules' Paxton
2002Pure ...Louise
2002New Year's Eve ...Leah
2002Prďoši (Thunderpants) ...Music School Student
2001Deflation ...Jogger
2001Princess of Thieves ...Gwyn
1999Oliver Twist ...Rose Fleming
1998Coming Home ...Young Judith
1996Treasure Seekers ...The Princess
1995Innocent Lies ...Young Celia
1994Village Affair, A ...Natasha Jordan
1993Royal Celebration ...Little Girl

Piráti z Karibiku-Truhla mrtvého muže

14. dubna 2007 v 16:25 Fotky z filmů
Piráti z Karibiku-Truhla mrtvého muže(Pirates of the Caribbean-Dead Man's Chest)-2006
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže/Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest/
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže/Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest/
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže/Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest/
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže/Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest/
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže/Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest/